انتصاب دکتر علی اکبر سیاری بعنوان معاون بهداشتی وزارت بهداشت

17 دسامبر, 2015 - drsayyari

بدون دیدگاه

روابط عمومی دانشگاه : دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در حکمی دکتر علی اکبر سیاری را بعنوان معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر علی اکبر سیاری

استاد محترم دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني شهید بهشتی

سلام عليكم

تأمين، حفظ و ارتقای سلامت عمومي و توجه به سلامت همه جانبه آحاد جامعه اعم از سلامت جسمي، رواني، اجتماعي و معنوي وظيفه اصلي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي است كه در دوره جديد با برنامه اينجانب به صورت مطالبه جدي مردم، سياستگزاران و دست اندركاران سلامت جامعه درآمده است.

با توجه به تخصص، تجربه گرانقدر و تعهد جنابعالي، به موجب اين ابلاغ به سمت معاون بهداشت منصوب مي شويد تا با بهره گيري از توان تخصصي و كارشناسي همه اجزای نظام سلامت، نسبت به تقويت، بازسازي و نوسازي شبكه بهداشت و درمان كشور، اهتمام به سطح بندي خدمات و نظام ارجاع، ارزيابي دقيق و توسعه برنامه پزشك خانواده، تقويت و توسعه برنامه هاي پيشگيري و استفاده از ظرفيت همكاريهاي بين بخشي، مشاركت مردمي و همكاريهاي بين المللي جهت ارتقاء سلامت مردم توفيق روزافزون داشته باشيد.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در جهت خدمت به ملت شریف ایران موفق باشید.

 

drsayyari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *